Київський Олень

Легендарна бригада пояснює у коміксахЗалужний про стан війни
Стань постійним спонсором Київського Оленя та до легендарних шпалер та інших унікальних штук
02.11.2023

Комікс туди

︎

На головну

Комікс сюди

Обговорення у соцмережах:

Головнокомандувач Залужний розповів, що потрібно для перемоги над росією:

Ракети та снаряди - важливі, водночас найважливішою складовою є повітряна потужність. Контроль над небом необхідний для великомасштабних наземних операцій.

Україна повинна наносити масовані удари з використанням приманок і ударних БПЛА, щоб перевантажити системи ППО рф. Це вказує на наш другий пріоритет: радіоелектронну боротьбу. РЕБ — це ключ до перемоги у війні безпілотників.

Третє завдання – контрбатарейна боротьба: ураження артилерії противника. Наразі у цій сфері нам вдалося досягти паритету з росією за рахунок меншої кількості більш точних вогневих засобів. Але це може тривати недовго.
Четверте завдання – технології для розмінування. На початку війни у нас було обмежене та застаріле обладнання для цього. Але навіть західні поставки виявилися недостатніми з огляду на масштаби російських мінних полів, які місцями простягаються на 20 км.

Останній пріоритет — нарощення наших резервів.

Не варто недооцінювати росію. Позиційна війна – це довга війна, яка несе величезні ризики для ЗСУ та України. Якщо ми хочемо вирватися з цієї пастки, нам знадобляться всі ці речі, перераховані вище.

© Київський Олень 2024
Майже щоденне пізнавально-розважальне медіа не для олдів. Формати: комікси і короткі відео. Мінімум тексту, максимум мемасиків 🦌

Зроблено в Україні 🇺🇦