Київський Олень

Легендарна бригада пояснює у коміксахЧому Україна не можу відновити атомну зброю?
Завітай у Оленя та придбай щось на пам'ять
10.10.2023

Комікс туди

︎

На головну

Комікс сюди

Обговорення у соцмережах:

Теоретично Україна може відновити свій ядерний арсенал. Є достатньо спеціалістів та технологій. Але є дві суттєві перешкоди: дороговизна та міжнародні домовленості.

Гроші. Розробка та утримання ядерного арсеналу це неймовірно дорого. Враховуючи поточну економічну кризу в державі, таких грошей просто немає.

До порівняння, у 2021 витрати на утримання - США $44,2 млрд, Китай $11,7 млрд, росія $8,6 млрд, Велика Британія $6,8 млрд та Франція $5,9 млрд

Домовленості. Ми ратифікували договір про нерозповсюдження ядерної зброї. Важливо, що зроблено це було вже в статусі без'ядерної країни. Тому будь-які спроби набути ядерного статусу призведуть до міжнародних санкцій, в той час, як ми конче потребуємо міжнародної підтримки.
Бажання України відновити ядерний статус це тема роспропаганди яку вони транслюють на західне суспільство, а також використовують як одне з виправдань початку повномасштабного вторгнення.

Тому ті, хто говорить про повернення Україною ядерного арсеналу зараз, з одного боку викликають невдоволення на заході, а з іншого стають вигідні роспропаганді.

© Київський Олень 2024
Майже щоденне пізнавально-розважальне медіа не для олдів. Формати: комікси і короткі відео. Мінімум тексту, максимум мемасиків 🦌

Зроблено в Україні 🇺🇦