Київський Олень

Легендарна бригада пояснює у коміксахУкраїна не failed state
Стань постійним спонсором Київського Оленя та до легендарних шпалер та інших унікальних штук
06.10.2023

Комікс туди

︎

На головну

Комікс сюди

Обговорення у соцмережах:

Кремлівська пропаганда використовує наслідки економічної кризи спричиненої війною самою ж росією як доказ, що Україна неспроможна, не справжня країна – failed state.

Майдан та втечу Януковича у 2014 році вони називають "держпереворотом" результатом якого став начебто тотальний контроль Заходу над Україною. роспропаганда лякає українців, що Україна не може існувати без допомоги і не здатна розрахуватися з боргами.

Фінансова та військова допомога Україні це свідчення підтримки й солідарності з боку партнерів.
З початку 2023 року в Україну надійшло понад $29,7 млрд фінансування. У бюджеті на 2024 рік Міністерство фінансів передбачило загалом $42,9 млрд від партнерів. Половина це позики, половина – гранти, які не потрібно повертати.

Кредити самі по собі не є якимось злом, це частина інвестицій. Нормально, що кредитори мають умови. Це основа будь-якої співпраці. Проте для російських дезінформаторів будь-яка співпраця з міжнародними інституціями – це тотальна зрада.

Українська економіка є частиною світової економіки.

© Київський Олень 2024
Майже щоденне пізнавально-розважальне медіа не для олдів. Формати: комікси і короткі відео. Мінімум тексту, максимум мемасиків 🦌

Зроблено в Україні 🇺🇦