Київський Олень

Легендарна бригада пояснює у коміксахАнгломовне кіно та канабіс
Стань постійним спонсором Київського Оленя та до легендарних шпалер та інших унікальних штук
29.06.2023

Комікс туди

︎

На головну

Комікс сюди


Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної ради України щодо легалізації медичного канабісу а також запропонував офіційно закріпити статус англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування в Україні.

Препарати на основі канабісу використовуються для зменшення больових відчуттів, спазмів та судом м’язів, лікування анорексії, ПТСР та тривожних розладів. Окрім цього вони використовуються в лікуванні окремих типів епілепсії, глаукоми, псоріазу, паркінсонізму, розсіяного склерозу. Також завданням цих ліків є і полегшення болю та страждань важкохворим та паліативним хворим, в тому числі онкологічним хворим і пацієнтам з ВІЛ.
Медичний канабіс містить канабідіол, який не має вираженої психоактивної дії, тому він не цікавий для рекреаційного вживання.

Згідно із законопроєктом про застосування англійської мови в Україні, її обов'язково вивчатимуть в садочках, а також муситимуть знати посадовці. Крім того, фільми в кінотеатрах показуватимуть в оригіналі з субтитрами. Саме цей пункт стривожив суспільство.

Обговорення у соцмережах:

© Київський Олень 2024
Майже щоденне пізнавально-розважальне медіа не для олдів. Формати: комікси і короткі відео. Мінімум тексту, максимум мемасиків 🦌

Зроблено в Україні 🇺🇦