Київський Олень

Легендарна бригада пояснює у коміксахКомбат підірвав авто
Подобається стиль цих ілюстрацій? на Патреоні
30.05.2023

Комікс туди

︎

На головну

Комікс сюди

За мотивами історії про командира батальйону львівської бригади ТрО, який підірвав гранатою автомобіль. Ця історія стала предметом широкого обговорення і викликала занепокоєння серед військових і правозахисників. Деталі цього інциденту були розкриті Віталієм Карвацьким, військовим з того ж 215 батальйону 125 бригади ТрО, який опублікував відео палаючого автомобіля.

За його повідомленням, автомобіль передали підрозділу волонтери, а командир батальйону Андрій Селехман навмисне знищив його шляхом підриву. З приводу цього виникло безліч питань і сумнівів.
Незабаром після публікації, військовослужбовець був викликаний до командира батальйону. Згодом з'явилася інформація про те, що комбат Андрій Селехман загрожував Карвацькому кримінальною відповідальністю і вимагав публічних вибачень. У свою чергу, Карвацький знову виступив у прямому ефірі, заявивши, що його мобільний телефон був конфіскований.

Обговорення у соцмережах:

© Київський Олень 2024
Майже щоденне пізнавально-розважальне медіа не для олдів. Формати: комікси і короткі відео. Мінімум тексту, максимум мемасиків 🦌

Зроблено в Україні 🇺🇦