Київський Олень

Легендарна бригада пояснює у коміксах

Подяка постійним спонсорам ❤️

19 липня 2023

Привіт, всім моїм крутезним спонсорам!

Сьогодні я хочу висловити вам купу вдячності за те, що ви підтримуєте Київського Оленя.
Ви всі мої супергерої! Тому я хочу, щоб про це знали всі в інтернеті :) А для цього я зробив:

1. Стрічка подяки на офіційному сайті КО (Київського Оленя) на самій верхівці, кожному спонсору який підтримує проєкт на Patreon або Bay Me a Coffee. Поіменно!

2. На додаток до цього, я вирішив запустити нову рубрику під назвою "Старе, проте золоте". Це підбірка найкращих епізодів з минулих років де на коміксах згадуються імена спонсорів. Ви - невіддільна частина моєї команди тому хай знають всі у соцмережах про це. Рубрика виходить кожну середу.

3. Я також запустив розсилку щотижневих збірок коміксів. Це мій спосіб боротьби з алгоритмами соціальних мереж, які не завжди дозволяють вам побачити нові епізоди. Якщо ви ще не підписалися на розсилку, запрошую зробити це через форму, яка знаходиться у футері мого сайту. Або станьте спонсором і ви автоматично підпишетесь до розсилки.

---

Ще раз величезне ДЯКУЮ моїм надзвичайним спонсорам за вашу підтримку. Ваша віра в мене і мій комікс означає багато для мене.

Разом ми створюємо щось особливе!

З найкращими побажаннями,
Олександр, автор та художник коміксу Київський Олень ❤️


Збір до фонду United24

12 червня 2023

З 9 по 11 червня провів благодійний збір донатів на ліквідацію наслідків теракту на Каховській ГЕС серед підписників на Твіттері. Зібрали 2,100 грн., що непогано для акаунта з однією тисячу підписників))) Всі зібрані гроші переказав у фонд United24.

Для мотивації розігрував картину з персонажем містер Сидр, полотно 15х15см, акрил та комплект шпалер на телефон та відповідну тему. Ось тред з подробицями та резуальтатами Це був мій перший досвід публічних зборів. Було важко та доволі страшно. Найбільше переживав, що взагалі нічого не зберу)

Переможницею стала пані https://twitter.com/Blekki_me , картина їде по неї у Париж.

9 благодійників отримали комплекти шпалер, 2 благодійники залишились інкогніто.

Мої підписники на BMC можуть отримати цей комплект безплатно за цим інші можуть придбати його за 2євро.

Київський Олень на Хататоні 3.0

14-23 липня

Наша команда “Київські олені” у складі двох Олександрів Каліберди та Серікова взяла участь у культурному онлайн хакатоні. Наш проект зайняв 3 місце😎

Метою заходу було дати поштовх до розвитку культурній та креативній індустрії України як потужному інструменту боротьби під час війни.Статистика Хататону


1606

учасників

216

креативів на старті

106

креативів у півфіналі

13

фіналістів
і ми серед них
Тема хакатона


Україна: минуле, сучасне, майбутнє Ми креативили та діджиталізували у трьох напрямах: Минуле — наша спадщина, історія, культурні надбання. Сучасне — документалістика, фото, мистецьке переосмислення сучасних подій. Майбутнє — ідеї та візії майбутнього України.
Учасники мали можливість прийти на Хататон зі своєю мистецькою роботою та створити її NFT-зразок чи придумати креатив, зібравши команду безпосередньо на онлайн-марафоні.Україна очима дітей


Це назва нашої концепції для серії креативів для хакатону.

Майбутнє нашої країни залежить від наших дітей. Їхнє бачення сучасного світу, впливає на фантазії про майбутнє. Ми підтримуємо дитяче уявлення про щасливе майбутнє, фіксуємо їх у вигляді арт-об’єктів та сподіваємось що ці фантазії справдяться.

З початку проекту ми поставили за мету допомогти благодійному фонду  Голоси дітей (voices.org.ua) передавши їм увесь прибуток від реалізації NFT креативів.


Механіка проектуКрок 1

Ми задаєм дітям питання “Як ти бачиш майбутнє України?”

Крок 2

Відповідь записуємо на відео, додаєм веселої анімації зі всесвіту Київского Оленя

Крок 3

Виставляємо відео на продаж як NFT актефакт

На разі ми переформатували проект і долучили нових партнерів. Слідкуйте за нашими соцмережами щоб бути в курсі розвитку.

Виставка Київського Оленя у Швеції


Локація: коворкінг та креативний хаб Mind Park у місті Хельсінгборг. Дякую моєму другу Біну Хуанг за допомогу з реалізацією виставки.
Було представлено вибрані комікси та зроблено кілька спеціальних з місцевими жартами.


© Київський Олень 2024
Майже щоденне пізнавально-розважальне медіа не для олдів. Формати: комікси і короткі відео. Мінімум тексту, максимум мемасиків 🦌

Зроблено в Україні 🇺🇦