Київський Олень

Легендарна бригада пояснює у коміксахБіла ворона
Ще з дитинства ми вимушені чути, як нам краще поводитися, у що одягатися, ким бути в майбутньому та як проявляти себе в соціумі, аби не бути «білою вороною». І хоч рідні надають ці поради, бажаючи лише добра, часто це призводить до заборон на прояв власного «Я» та в подальшому – нерозуміння того, ким ти є насправді.

Сьогодні ми хочемо сказати: не бійтеся проявляти себе та вирізнятися. Одягайте ті речі, які вам до вподоби та в яких ви почуваєтеся комфортно. Робіть макіяж та зачіски, з якими почуваєтеся на всі 100%. Або ж відмовтеся від «мейку», якщо відчуваєте, що він вам не потрібен.

Ніхто не має права вказувати, який вигляд ви повинні мати. Навіть найближчі люди. Це – виключно ваш вибір. Ми проживаємо життя лише раз. То який сенс боятися бути собою?
12.08.2023

Комікс туди

︎

На головну

Комікс сюди

Щоб отримати підтримку зверніться через заявку на сайті чат-бот @strong_help_bot у телеграмі або за номером 0 800 202 334


Обговорення у соцмережах:
© Київський Олень 2024
Майже щоденне пізнавально-розважальне медіа не для олдів. Формати: комікси і короткі відео. Мінімум тексту, максимум мемасиків 🦌

Зроблено в Україні 🇺🇦