Київський Олень

Легендарна бригада пояснює у коміксах


КИЇВСЬКИЙ ОЛЕНЬ × БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СИЛЬНІ

Благодійний фонд «Сильні» спільно з художником Олександром Калібердою («Київський олень») та автором текстів Оленою Заремба запустили інформаційну кампанію до Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля». Це серія коміксів про найпоширеніші міфи щодо сексуального насилля.

Кампанія спрямована на боротьбу зі стереотипами та міфами про сексуального насилля та насилля загалом. Автори проєкту вважають, що через гумор та іронію можливо підвищити усвідомленість людей та залучити до відвертого діалогу щодо цієї проблеми.
Міжнародна інформаційна акція «16 днів проти насильства» триває з 25 листопада до 10 грудня в усьому світі. Головна мета – привернути увагу суспільства щодо проблем подолання насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.


«Міфи та упередження щодо сексуального насилля – набагато серйозніша проблема, ніж може здаватись. Твердження про те, що у насиллі винні постраждалі, бо якось спровокували кривдника, розвивають толерантність до насилля у суспільстві, так звану «культуру зґвалтування», де сексуальне насилля – це щось прийнятне та нормальне. Спростовуючи міфи, ми не лише підвищуємо рівень обізнаності про насилля, але й створюємо безпечний простір, де постраждалі можуть знайти підтримку та дати свідчення, а кривдники отримають справедливе покарання», – ділиться Ярина Вишенська, співзасновниця благодійного фонду «Сильні».


«Сексуальне насилля – дуже важлива тема, про яку необхідно говорити, і комікси – мій спосіб привернути увагу до цієї проблеми. Я вірю, що через формат коміксів ми можемо продовжити діалог про сексуальне насилля та про необхідність боротись із міфами навколо нього. Навіть у гумористичних історіях може бути потужний зміст та заклик до змін в нашому суспільстві»,— ділиться Олександр Каліберда, художник та засновник проєкту «Київський Олень».


надає медичну, психологічну та юридичну допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни. Конфіденційно та безоплатно. Допомога надається будь-якій людині, незалежно від її ґендеру: жінкам, чоловікам, хлопчикам, дівчаткам, дітям і їхнім батькам. Людина може відмовитися від допомоги на будь-якому її етапі. Щоб отримати допомогу, потрібно звернутися до фонду через , або за номером 0 800 202 334.

Автор текстів Олена Заремба, художник Олександр Каліберда
© Київський Олень 2024
Майже щоденне пізнавально-розважальне медіа не для олдів. Формати: комікси і короткі відео. Мінімум тексту, максимум мемасиків 🦌

Зроблено в Україні 🇺🇦